Regál Fumi 10

Regál Fumi 10  Dekor: dub santana/šedá  Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Regál Fumi 10
Značka: DLM
1 734 Kč
Ověřit dostupnost
Regál Fumi 10  Dekor: dub santana/šedá  Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x...

Regál Fumi 10 
Dekor: dub santana/šedá 
Nábytek je dodáván v demontu 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
35x150x40cm
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento žádaný kus můžete dostat bez obtíží tady na webu ve známé rubrice dětské regály! Nyní si můžete pořídit zlevněné produkty z této kategorie za super cenu! Možná ale hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! Máme v nabídce také další zboží od značky DLM. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Regál Fumi 10 od populárního výrobce DLM máte možnost nakoupit tady teď za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně výhodně za 1 734 Kč.