Peřina Cento 140x200cm, celoroční

Kolekce Cento je určena pro aktivní lidi, kteří žijí naplno, v neustálém stresu Díky uhlíkovým vláknům obsaženým ve struktuře tkaniny dochází... více informací »
Peřina Cento 140x200cm
Značka: PLD
799 Kč
Ověřit dostupnost
Kolekce Cento je určena pro aktivní lidi, kteří žijí naplno, v neustálém stresu Díky uhlíkovým vláknům obsaženým ve struktuře tkaniny dochází...

Kolekce Cento je určena pro aktivní lidi, kteří žijí naplno, v neustálém stresu
Díky uhlíkovým vláknům obsaženým ve struktuře tkaniny dochází k ionizačnímu jevu – elektrostatický náboj nahromaděný v těle během dne se vybije, což se sníží svalové napětí, nespavost a stres. Malá kostka na látce dodává kolekci zvláštní kouzlo
Látka: mikrovlákno (99,6 % polyester / 0,4 % uhlíkové vlákno)
Výplň přikrývky: 100% polyester HCS
Výplň polštáře: Fillball (100% silikonizovaný polyester) 
Tento unikátní produkt jde sehnat také tady na našem webu umístěný v rubrice přikrývky! Vyberte si podobné výrobky z této oblíbené rubriky za super ceny! To není všechno, náš sortiment je široký. Podívejte se také na další prověřené kousky od značky PLD. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce PLD má ve stále nabídkce kvalitní sortiment. A tady je důkaz!

Tento akční a ve slevě produkt Peřina Cento 140x200cm, celoroční od top značky PLD můžete sehnat aktuálně na našich stránkách trvale výhodně. Levně za cenu 799 Kč.