Luxusní box spring postel Karol 180×200, světle šedá

Moderní box spring postel Karol  Postel je dodávána včetně matrací  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (látka Austin)  Topper... více informací »
Luxusní box spring postel Karol 180x200
Značka: WSL
29 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní box spring postel Karol  Postel je dodávána včetně matrací  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (látka Austin)  Topper...

Moderní box spring postel Karol 
Postel je dodávána včetně matrací 
Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (látka Austin) 
Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
183x229x119cm 
Ložná plocha: 180x200cmOblíbený a akční produkt získáte bez problémů tu na našem webu ve známé sekci boxsprings postele! Máme pro vás ještě ostatní produkty ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu.

Unikátní produkt Luxusní box spring postel Karol 180x200, světle šedá od oblíbené značky se zárukou kvality WSL můžete získat v naší online nabídce za výhodnou cenu! Nyní pořídíte za 29 999 Kč.