Kvalitní box spring postel Medica 180x200cm, šedá Monolith

  Moderní box spring postel Medica  Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta... více informací »
Kvalitní box spring postel Medica 180x200cm
Značka: WSL
27 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Medica  Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta...

 

Moderní box spring postel Medica 
Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Postel je dodávána včetně matrací 
Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
188x214x109cm 
Ložná plocha: 180x200cm
  Výjimečný produkt máte možnost dostat jednoduše tady na stránkách ve známé kategorii boxsprings postele. Pořiďte si nové zboží ve zmíněné sekci snadno online! Známá značka WSL pro své zákazníky prodává prvotřídní zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob! Náš sortiment je široký, máme v nabídce také další skvělé zboží značky WSL. Najdete je níže na této stránce.

Tento exkluzivní výrobek Kvalitní box spring postel Medica 180x200cm, šedá Monolith od populárního výrobce WSL pohodlně seženete momentálně v naši nabídce za zcela nejnižší cenu! Teď v akci 27 999 Kč.