Čalouněná postel Magnum 180x200cm

Moderní čalouněná postel Matrace + rošt jsou součástí postele Velký úložný prostor  Potah Jasmine 61 JASMINE - Velmi měkká,hladká a... více informací »
Čalouněná postel Magnum 180x200cm
Značka: LWM
14 499 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní čalouněná postel Matrace + rošt jsou součástí postele Velký úložný prostor  Potah Jasmine 61 JASMINE - Velmi měkká,hladká a...

Moderní čalouněná postel
Matrace + rošt jsou součástí postele
Velký úložný prostor 
Potah Jasmine 61

JASMINE – Velmi měkká,hladká a příjemná látka na dotyk. Snadno se čistí, působí moderně a elegantně. Nitě netvoří žádnou strukturu, jsou stejného tónu a připomínají broušený semiš.
Oděruodolnost: 20.000 Martindale
Složení: 100 % PES

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
183x110x210cm

 
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem a matracemi.  Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.Tento unikátní produkt Čalouněná postel Magnum 180x200cm lze nakoupit nyní tady u nás v populární kategorii postele čalouněné. Prozkoumejte ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za skvělou cenu. To ale není všechno, máme toho více! Podívejte se taky na další zboží od dodavatele LWM. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční výrobek Čalouněná postel Magnum 180x200cm originál od značky LWM lze sehnat u nás nyní za extra cenu. Stojí teď u nás 14 499 Kč.