Čalouněná postel Tornero 180x200cm

Moderní čalouněná postel Rošt je součástí postele Velký úložný prostor  Potah Jasmine 22 JASMINE - Velmi měkká,hladká a příjemná látka na... více informací »
Čalouněná postel Tornero 180x200cm
Značka: LWM
9 499 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní čalouněná postel Rošt je součástí postele Velký úložný prostor  Potah Jasmine 22 JASMINE - Velmi měkká,hladká a příjemná látka na...

Moderní čalouněná postel
Rošt je součástí postele
Velký úložný prostor 
Potah Jasmine 22

JASMINE – Velmi měkká,hladká a příjemná látka na dotyk. Snadno se čistí, působí moderně a elegantně. Nitě netvoří žádnou strukturu, jsou stejného tónu a připomínají broušený semiš.
Oděruodolnost: 20.000 Martindale
Složení: 100 % PES

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
195x90x218cm

 
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem a matracemi.  Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.
Tento velmi oblíbený produkt Čalouněná postel Tornero 180x200cm najdete nyní tu na webu umístěný v kategorii postele čalouněné! Nyní si můžete vybrat ještě jiné výrobky ve zmíněné rubrice za báječnou cenu! Tento výrobce LWM pro své zákazníky dodává vynikající sortiment

Akční produkt Čalouněná postel Tornero 180x200cm od přední značky LWM jde nakoupit momentálně za extra cenu. Nyní za 9 499 Kč.