Šatní skříň Mates 2D, bílá

Krásný dětský nábytek Mates Dodáváme v dekoru bílá   uvnitř skříně je šest polic, dvě věšákové tyče, vnitřní uspořádání skříně... více informací »
Šatní skříň  Mates 2D
Značka: PIN
19 899 Kč
Ověřit dostupnost
Krásný dětský nábytek Mates Dodáváme v dekoru bílá   uvnitř skříně je šest polic, dvě věšákové tyče, vnitřní uspořádání skříně...

Krásný dětský nábytek Mates
Dodáváme v dekoru bílá  
uvnitř skříně je šest polic, dvě věšákové tyče, vnitřní uspořádání skříně si můžete sestavit podle svých představ
komfort užívání zvýší tichý uzavírací systém dveří

 
Kolekce moderního nábytku pro děti a mládež, velký výběr nábytku umožní libovolné uspořádání, kdykoli můžete dokoupit další kusy podle potřeb a věku dítěte

kolekce Mates se vyznačuje trvanlivostí a univerzální stylistikou, díky jednoduché přestavbě nábytku z předškolní na školní věk bude dětem sloužit mnoho let

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
112,7/205/56,5cm
 
Materiál

korpusy lakovaná dřevovláknitá MDF deska
rošt borovicový masiv
vnitřní prvky – laminovaná deska
systém měkkého zavírání zásuvek a dveří – Soft Close

 

 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. 
Tento zlevněný výrobek Šatní skříň Mates 2D, bílá máte možnost dostat ještě tady na našem webu ve známé kategorii dětské pokoje. Nyní si můžete pořídit zcela nové kousky z této populární sekce ve slevě! To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. U nás najdete více skvělých kousků od dodavatele PIN. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Žádaný produkt Šatní skříň Mates 2D, bílá od přední značky PIN máte možnost získat v naší aktuální nabídce v akci. Ceny již od 19 899 Kč.