Skříň 2D2S Pikao dub artisan/ šedá

Moderní skříň Pikao Dodáváme v dekoru dub artisan/ šedá Nábytek je dodáván v demontu kvalitní lamino MDF lamino - jedná se o dřevotřísku na... více informací »
Skříň 2D2S Pikao dub artisan/ šedá
Značka: LAS
6 439 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní skříň Pikao Dodáváme v dekoru dub artisan/ šedá Nábytek je dodáván v demontu kvalitní lamino MDF lamino - jedná se o dřevotřísku na...

Moderní skříň Pikao
Dodáváme v dekoru dub artisan/ šedá
Nábytek je dodáván v demontu
kvalitní lamino MDF
lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti.
povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu
hrany jsou zakončeny ABS lištou
panty kov

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
90×193,6×50,2cm
  Kvalitní a žádaný kus je k dispozici bez obtíží na stránkách v kategorii dětské skříně. Připravili jsme pro vás ještě jiné výrobky ze zmíněné kategorie za outletovou cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. Mrkněte na více skvělých produktů od dodavatele LAS. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný kousek Skříň 2D2S Pikao dub artisan/ šedá od značky LAS snadno můžete pořídit bezpečně online trvale výhodně! Nabídky od 6 439 Kč.