Sedací souprava Pronto 3R+1+1, šedá Caldo

Krásná a moderní sestava 3R+1+1 u nás se slevou!  Uvedená akční cena platí pro potah na fotografii  Moderní design a pohodlí, to je... více informací »
Sedací souprava Pronto 3R+1+1
Značka: GIB
24 999 Kč
Ověřit dostupnost
Krásná a moderní sestava 3R+1+1 u nás se slevou!  Uvedená akční cena platí pro potah na fotografii  Moderní design a pohodlí, to je...

Krásná a moderní sestava 3R+1+1 u nás se slevou! 
Uvedená akční cena platí pro potah na fotografii 
Moderní design a pohodlí, to je sedačka Pronto 
Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru 
Návštěvy potěší možnost přespat a vás snadné rozkládání 
Dodáváme v kvalitní žinilkovém potahu Caldo 

Potah Caldo – Vzhled látek imituje vlnu a fleece a esteticky odkazuje na teplo, které je s těmito materiály spojeno. Díky své struktuře a široké a univerzální barevné škále se skvěle hodí k zateplení interiéru. Látky z řady Caldo se vyznačují mimořádnou odolností proti oděru a jejich vazba a struktura jsou zároveň mimořádně příjemné a měkké na dotek. Díky tkanině Caldo nábytek dokonale zapadne do každého interiéru, dodá mu kouzlo a povzbudí ho.
 
Parametry: (Š x V x H) 
3-pohovka: 205x91x94cm 
Křeslo: 73x91x88cm 
 Tento unikátní produkt získáte taky tady u nás umístěný v sekci sedačky sestavy! Nyní můžete získat podobné produkty z této známé rubriky za nejlepší ceny!

Zajímavý výrobek Sedací souprava Pronto 3R+1+1, šedá Caldo od našeho známého výrobce GIB lze pořídit již dnes za skvělou cenu. Nyní za 24 999 Kč.