Botník 4 sonoma

Botník 4 Dodáváme v dekoru dub sonoma DTD deska - laminovaná Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Botník 4 sonoma
Značka: IDZ
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
Botník 4 Dodáváme v dekoru dub sonoma DTD deska - laminovaná Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x...

Botník 4
Dodáváme v dekoru dub sonoma
DTD deska – laminovaná
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
74x110x35cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. 
Tento skvělý produkt Botník 4 sonoma máte možnost koupit bez problémů tady na webu v oblíbené kategorii botníky! Podívejte se na jiné zboží ve zmiňované rubrice za příznivou cenu! Nebojte, máme toho více, u nás totiž najdete další kousky značky IDZ. Najdete je níže na této stránce. Významná značka IDZ vám může poskytnout skvělý sortiment.

Tento kvalitní produkt Botník 4 sonoma od značky s dlouholetou historií IDZ jde získat zrovna dneska ve výprodejové akci! Produkt koupíte teď u nás za 2 199 Kč.