Polštář Cento 50x80cm

Kolekce Cento je určena pro aktivní lidi, kteří žijí naplno, v neustálém stresu Díky uhlíkovým vláknům obsaženým ve struktuře tkaniny dochází... více informací »
Polštář Cento 50x80cm
Značka: PLD
419 Kč
Ověřit dostupnost
Kolekce Cento je určena pro aktivní lidi, kteří žijí naplno, v neustálém stresu Díky uhlíkovým vláknům obsaženým ve struktuře tkaniny dochází...

Kolekce Cento je určena pro aktivní lidi, kteří žijí naplno, v neustálém stresu
Díky uhlíkovým vláknům obsaženým ve struktuře tkaniny dochází k ionizačnímu jevu – elektrostatický náboj nahromaděný v těle během dne se vybije, což se sníží svalové napětí, nespavost a stres. Malá kostka na látce dodává kolekci zvláštní kouzlo
Látka: mikrovlákno (99,6 % polyester / 0,4 % uhlíkové vlákno)
Výplň přikrývky: 100% polyester HCS
Výplň polštáře: Fillball (100% silikonizovaný polyester)  Tento exkluzivní výrobek Polštář Cento 50x80cm máte možnost sehnat jednoduše tady na stránkách ve známé sekci polštáře! Nyní pořídíte ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za nejnižší cenu. U zákazníků oblíbený výrobce PLD představuje top produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce však také více produktů od výrobce PLD. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Žádaný výrobek Polštář Cento 50x80cm od skvělé značky PLD k dostání na našich stránkách teď právě ve slevě! Akční cena 419 Kč.