Skříň Optimal 58 – bílá/zrcadlo

skříň Optimal 58 Nabízíme v dekoru bílá/zrcadlo Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Skříň Optimal 58 -  bílá/zrcadlo
Značka: IMS
5 563 Kč
Ověřit dostupnost
skříň Optimal 58 Nabízíme v dekoru bílá/zrcadlo Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x...

skříň Optimal 58
Nabízíme v dekoru bílá/zrcadlo
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
90x217x63cm

 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Tento designový kus Skříň Optimal 58 – naleznete mimo jiné tady na našich stránkách ve známé rubrice skříně. Nyní můžete získat ještě jiné zboží z naší rubriky z pohodlí domova.

Nový produkt Skříň Optimal 58 - bílá/zrcadlo od předního výrobce IMS máte možnost koupit na našich stránkách teď právě napořád výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 5 563 Kč.