Matrace Cresto 80x200cm, výška 17cm

  Oboustranná matrace Kapsičková + kokosové vlákno  Středně tvrdá (H3)  Taštičková matrace se zvýšeným komfortem vyrobená technologií... více informací »
Matrace Cresto 80x200cm
Značka: ARK
3 199 Kč
Ověřit dostupnost
  Oboustranná matrace Kapsičková + kokosové vlákno  Středně tvrdá (H3)  Taštičková matrace se zvýšeným komfortem vyrobená technologií...

 

Oboustranná matrace
Kapsičková + kokosové vlákno 
Středně tvrdá (H3) 
Taštičková matrace se zvýšeným komfortem vyrobená technologií Control Cooling, která zajišťuje přiměřenou tvrdost a elasticitu
Vrchní strana matrace je pokryta pružnou polyuretanovou pěnou, která zajišťuje vysoký komfort používání
Celek je doplněn o kvalitní potah, prošívaný klimatizačním vláknem
Potah je opatřen zipem, takže jej lze prát do 60 C
Klimatizační vlákno – zajišťuje dostatečné větrání a reguluje tělesnou teplotu.
Flexibilní H-3 polyuretanová pěna – poskytuje dlouhotrvající a vysoký komfort používání
Přírodní plsť – vrstva přírodní bílé plsti na obou stranách zvyšuje odolnost matrace
K lepení je použito přírodní vodové lepidlo, které je bez zápachu, celých 80 % přírodních složek (voda a kaučukovcové mléko) 
Kvalitní a oblíbený produkt Matrace Cresto 80x200cm, výška 17cm lze zakoupit lehce tady na stránkách zařazený v kategorii polyuretanové! Vyhledejte si jiné výrobky z této oblíbené kategorie za super cenu. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další prověřené kousky od dodavatele ARK. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt Matrace Cresto 80x200cm, výška 17cm od známého výrobce ARK získáte zrovna za příznivou cenu. Nyní pořídíte za 3 199 Kč.