Čalouněná postel Fernando 90x200cm

Moderní čalouněná postel Rošt a matrace jsou součástí postele Velký úložný prostor  Možnost zvolit levé či pravé provedení - foto... více informací »
Čalouněná postel Fernando 90x200cm
Značka: LWM
8 199 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní čalouněná postel Rošt a matrace jsou součástí postele Velký úložný prostor  Možnost zvolit levé či pravé provedení - foto...

Moderní čalouněná postel
Rošt a matrace jsou součástí postele
Velký úložný prostor 
Možnost zvolit levé či pravé provedení – foto č.2(stačí napsat do poznámky u objednávky)
Kvalitní žinilkový potah Velvet – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. 
 
 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
93x110x210cm

 
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem a matracemi.  Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.

Ve slevě kus Čalouněná postel Fernando 90x200cm od známé kvalitní značky LWM jde koupit právě zde za výhodnou cenu! Právě teď za cenu 8 199 Kč.