Skříň 2D Andreas

Velmi moderní dětský/studentský pokoj Andreas Dekor:  borovice andersen  + grafit ABS hrany zabraňující zranění  Nábytek je dodáván v... více informací »
Skříň 2D Andreas
Značka: LAS
5 749 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní dětský/studentský pokoj Andreas Dekor:  borovice andersen  + grafit ABS hrany zabraňující zranění  Nábytek je dodáván v...

Velmi moderní dětský/studentský pokoj Andreas

Dekor:  borovice andersen  + grafit
ABS hrany zabraňující zranění 
Nábytek je dodáván v demontu 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
80x194x54cm 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Diskontní produkt můžete sehnat pohodlně tu zařazený v sekci dětské skříně! Získejte ještě jiné zboží z této známé sekce za výborné peníze! Naše nabídka je široká, máme v nabídce další kvalitní zboží značky LAS. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka LAS vám může poskytnout vynikající výrobky.

Oblíbený a akční produkt Skříň 2D Andreas od dodavatele s dlouholetou historií LAS jednoduše naleznete aktuálně na našich stránkách za super peníze. Aktuálně v akci za 5 749 Kč.