Noční stolek Aztec abiskoash/dub lefkas

  Moderní noční stolek Aztec Dodáváme v dekoru abiskoash/dub lefkas Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Noční stolek Aztec abiskoash/dub lefkas
Značka: IMS
3 209 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní noční stolek Aztec Dodáváme v dekoru abiskoash/dub lefkas Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x...

 

Moderní noční stolek Aztec
Dodáváme v dekoru abiskoash/dub lefkas
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
 

Šířka: 52 cm
Hloubka: 42 cm
Výška: 54 cm
Dvě zásuvky.

 
MODERNÍ LOŽNICOVÁ SESTAVA Aztec
Hledáte ložnicovou sestavu za dobrou cenu? Rádi byste své ložnici vdechli nový život? Ložnice Veronika vám jistě padne do oka. Jednoduché, stylové provedení bude úspěšně čelit módní výstřelkům a vám se vaše nová ložnice jen tak neokouká. Tento nábytek dodá vašemu pokoji svěží atmosféru. Veronika nabízí dostatek úložných ploch a dámy jistě ocení velké zrcadlo na šatní skříni. Neváhejte a udělejte si radost!
 
Kvalitní postel a matrace jsou základem zdravého spánku, důležité je ovšem i prostředí, ve kterém spíte, proto jsme pro vás připravili tuto ložnici. Ložnice je velmi kvalitní a originálně vyrobená, proto vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům. Tato sestava je dostupná opravdu všem! Můžete zakoupit celou sestavu jako na fotografii nebo i jednotlivé elementy. Pokud si z nabídky nevyberete, nabízíme i samostatně skříně, komody, noční stolky, postele a další ložnicové doplňky. Udělejte si radost snadným nákupem ložnice za zvýhodněnou cenu!
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potř™ebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento velmi žádaný produkt Noční stolek Aztec abiskoash/dub máte možnost najít rovněž na webu umístěný v kategorii ložnicové sestavy. Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za nejnižší cenu! Tato značka IMS má vynikající výrobky Nové kousky každý den!

Tento zlevněný výrobek Noční stolek Aztec abiskoash/dub lefkas s pečetí kvality od značky IMS jde sehnat zde nyní za výborné peníze! Aktuálně za super cenu 3 209 Kč.