Pohodlná sedačka Besper, tmavě šedá

  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Sedačka v potahu kvalitní žinilka Metro - příjemná na... více informací »
Pohodlná sedačka Besper
Značka: ROB
15 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Sedačka v potahu kvalitní žinilka Metro - příjemná na...

 

Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Sedačka v potahu kvalitní žinilka Metro – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. 
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
260x180x83cm 
Plocha po rozložení: 206x149cm 
Rozměr úložného prostoru: 130x70cm 
Výška sedu: 39cm 
Hloubka sedu: 65cm 
 
  Kvalitní produkt je k sehnání zrovna tady u nás v oblíbené sekci sedačky nad 15 tis. kč! Nyní si můžete koupit zlevněné výrobky z naší rubriky za internetové ceny. Známá značka ROB má ve stále nabídkce velmi kvalitní produkty. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete další vybrané produkty značky ROB. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný produkt Pohodlná sedačka Besper, tmavě šedá od výrobce s mnohaletou tradicí ROB lze zakoupit právě teď v nabídce ve slevě! V akci za 15 999 Kč.