Botník 1 bílá

Botník č. 1  Dodáváme v dekoru bílá 4x přihrádka na obuv Nábytek je dodáván v demontu Parametry Šířka: 60cm Výška: 86cm Hloubka:... více informací »
Botník 1 bílá
Značka: IDZ
1 599 Kč
Ověřit dostupnost
Botník č. 1  Dodáváme v dekoru bílá 4x přihrádka na obuv Nábytek je dodáván v demontu Parametry Šířka: 60cm Výška: 86cm Hloubka:...

Botník č. 1 
Dodáváme v dekoru bílá
4x přihrádka na obuv
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry
Šířka: 60cm
Výška: 86cm
Hloubka: 35,5cm
 
Poznámka
Dodáváno v demontu
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Velmi prodávaný výrobek dostanete prostě u nás umístěný v rubrice botníky! Nyní najdete nové produkty z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás také další produkty od značky IDZ. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Výrobce IDZ svým zákazníkům nabízí top zboží

Ve slevě tento kus Botník 1 bílá od značky s tradicí a dobrou pověstí IDZ lze sehnat v naší online nabídce v akci. V akci od 1 599 Kč.