Komoda Xena 42 bílá/bílý lesk

Moderní komoda Xena  Dodáváme v dekoru bílá/bílý lesk Nábytek je dodáván v demontu  Komoda je univerzální = při sestavení si můžete sami... více informací »
Komoda Xena 42  bílá/bílý lesk
Značka: IMS
4 600 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní komoda Xena  Dodáváme v dekoru bílá/bílý lesk Nábytek je dodáván v demontu  Komoda je univerzální = při sestavení si můžete sami...

Moderní komoda Xena 
Dodáváme v dekoru bílá/bílý lesk
Nábytek je dodáván v demontu 
Komoda je univerzální = při sestavení si můžete sami zvolit pravou či levou variantu

 
Parametry: 
 90/111/42cm
 
V jednoduchosti je síla, souhlasíte? Xena bude skvělým doplňkem ve vašem obýváku. Tato obývací stěna navíc nenaruší váš rozpočet a zapadne i do menšího prostoru. Bílá barva projasní váš pokoj a lehce ji zkombinujete s ostatním vybavením. Jednotlivé elementy můžete uspořádat podle vkusu a prostorových dispozic. Sklenky na víno, rodinné fotografie i mnoho dalšího zde najde své místo. Neváhejte a udělejte si radost ještě dnes!
 
Velmi moderní obývací stěna, která zaujme především svým designem a kvalitou zpracování. Obývací stěnu Xena si můžete ustavit jako na fotografii nebo si jednotlivé kusy nábytku ustavit jinak a vytvořit si tak obývací pokoj snů. 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
 
Unikátní a oblíbený produkt jde pořídit v pohodě na našich stránkách v oblíbené rubrice obývací pokoj! Nyní získáte zcela nové produkty ze zmíněné kategorie za mimořádně nízkou cenu. Nebojte, máme toho více, podívejte se také na více kousků od značky IMS. Najdete je níže na této stránce. Věhlasný dodavatel IMS vás obohatí o velmi kvalitní sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Zlevněný produkt Komoda Xena 42 bílá/bílý lesk od známého předního výrobce IMS jde koupit v naší internetové nabídce skutečně levně. Nyní zakoupíte za 4 600 Kč.