Skříň Optimal 17 – pravá bílá/bílý lesk

skříň Optimal 17 - pravá Nabízíme v dekoru bílá/bílý lesk Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Skříň Optimal 17 - pravá  bílá/bílý lesk
Značka: IMS
4 172 Kč
Ověřit dostupnost
skříň Optimal 17 - pravá Nabízíme v dekoru bílá/bílý lesk Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x...

skříň Optimal 17 – pravá
Nabízíme v dekoru bílá/bílý lesk
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x217x63cm

 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Zajímavý produkt Skříň Optimal 17 – pravá lze získat již dnes tu na stránkách zařazený v kategorii skříně! Podívejte se na ještě ostatní produkty ve zmiňované sekci za super peníze! Máme toho více, mrkněte na další vybrané produkty od značky IMS. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední značka IMS má v nabídce vysoce kvalitní zboží.

Velmi prodávaný výrobek Skříň Optimal 17 - pravá bílá/bílý lesk od výrobce s mnohaletou tradicí IMS pohodlně pořídíte momentálně skutečně levně! Produkt koupíte teď u nás za 4 172 Kč.