Skříň Optimal 17 – levá bílá/bílý lesk

skříň Optimal 17 - levá Nabízíme v dekoru bílá/bílý lesk Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Skříň Optimal 17 - levá  bílá/bílý lesk
Značka: IMS
4 172 Kč
Ověřit dostupnost
skříň Optimal 17 - levá Nabízíme v dekoru bílá/bílý lesk Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x...

skříň Optimal 17 – levá
Nabízíme v dekoru bílá/bílý lesk
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x217x63cm

 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Velmi prodávaný produkt Skříň Optimal 17 – levá bílá/bílý lze pořídit bez problémů na stránkách zařazený v kategorii skříně. Nyní můžete koupit podobné produkty z této populární rubriky za báječnou cenu!

Velmi žádaný produkt Skříň Optimal 17 - levá bílá/bílý lesk od oblíbené značky IMS máte možnost získat tady nyní se slevou! Nyní lze objednat jen za 4 172 Kč.