Studentský pokoj Mates, bílá

Krásný dětský nábytek Mates Dodáváme v dekoru bílá Moderní studentský pokoj pro děvče i chlapce Sestava se skládá z: skříň 2D, postel se... více informací »
Studentský pokoj Mates
Značka: PIN
68 999 Kč
Ověřit dostupnost
Krásný dětský nábytek Mates Dodáváme v dekoru bílá Moderní studentský pokoj pro děvče i chlapce Sestava se skládá z: skříň 2D, postel se...

Krásný dětský nábytek Mates
Dodáváme v dekoru bílá
Moderní studentský pokoj pro děvče i chlapce
Sestava se skládá z: skříň 2D, postel se zásuvným úložným prostorem, komoda, psací stůl a regál

Kolekce moderního nábytku pro děti a mládež, velký výběr nábytku umožní libovolné uspořádání, kdykoli můžete dokoupit další kusy podle potřeb a věku dítěte

kolekce Mates se vyznačuje trvanlivostí a univerzální stylistikou, díky jednoduché přestavbě nábytku z předškolní na školní věk bude dětem sloužit mnoho let

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
viz. sekce související produkty a jednotlivé elementy
 
Materiál

korpusy lakovaná dřevovláknitá MDF deska
rošt borovicový masiv
vnitřní prvky – laminovaná deska
systém měkkého zavírání zásuvek a dveří – Soft Close

 

 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. 
Tento výjimečný produkt Studentský pokoj Mates, bílá máte možnost najít lehce tu na našem webu zařazený v rubrice dětské pokoje! Pořiďte si akční produkty ve zmiňované rubrice na pár kliknutí!

Kvalitní kousek Studentský pokoj Mates, bílá od společnosti se zárukou kvality PIN snadno můžete sehnat právě zde za zcela nejnižší cenu! Nyní za akční cenu 68 999 Kč.