Sestava 1 Pronto Bílá/světlý dub

Rozměry prvků obsažených v sadě:  Komoda 2 Pronto :  šířka: 128 cm, výška: 84 cm, hloubka: 40 cm Skříň Pronto :  šířka: 85 cm, výška: 192... více informací »
Sestava 1 Pronto Bílá/světlý dub
Značka: Mjn
21 399 Kč
Ověřit dostupnost
Rozměry prvků obsažených v sadě:  Komoda 2 Pronto :  šířka: 128 cm, výška: 84 cm, hloubka: 40 cm Skříň Pronto :  šířka: 85 cm, výška: 192...

Rozměry prvků obsažených v sadě: 

Komoda 2 Pronto : 
šířka: 128 cm, výška: 84 cm, hloubka: 40 cm
Skříň Pronto :
 šířka: 85 cm, výška: 192 cm, hloubka: 50 cm
Police Pronto :
 šířka: 120 cm, výška: 38 cm, hloubka: 32 cm
Psací stůl Pronto :  
šířka: 120 cm, výška: 80 cm, hloubka: 50 cm
Regál 1 Pronto :
 šířka: 75 cm, výška: 192 cm, hloubka: 40 cm

Složení:

dřevotřísková deska laminovaná 16 mm
ABS hrany
rukojeť a nohy: plast

Zajistěte svému dítěti skvělé podmínky pro učení a hraní výběrem nábytku pro teenagery z kolekce Pronto .
Četné skříňky a šuplíky mu umožní libovolně organizovat věci a hračky a vhodně velký stůl se hodí na domácí úkoly nebo knihu.
Designéři se postarali o nevšední a přívětivý design, který si jistě získá srdce každého mladého člověka.
Za zmínku stojí, že nábytek je vyroben z odpovídajících kvalitních materiálů, a tak vydrží mnoho let i na pozadí energetických her.
Pokud tedy chcete , aby pokoj vašeho dítěte vytvořil vhodné prostředí pro rozvoj a odpočinek, pusťte se do kolekce Pronto .
Vysoce kvalitní produkt Sestava 1 Pronto Bílá/světlý dub lze zakoupit jednoduše tady a teď na našem webu v populární sekci dětské pokoje! Máme pro vás parádní produkty z této oblíbené kategorie za rozumné peníze! Náš sortiment je široký, podívejte se také na více kvalitních produktů od značky Mjn. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Přední značka Mjn pro vás připravuje top zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Oblíbený a akční kousek Sestava 1 Pronto Bílá/světlý dub od dodavatele se skvělou pověstí Mjn snadno můžete sehnat tady nyní skutečně výhodně! Levně za 21 399 Kč.