Police Nathan Bílý/Dub Flagstaff

Moderní police Nathan Dodáváme v dekoru Bílý/Dub Flagstaff  Nábytek je dodáván v demontu    Parametry:    police 149/30/23cm   V jednoduchosti... více informací »
Police Nathan Bílý/Dub Flagstaff
Značka: IMS
1 069 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní police Nathan Dodáváme v dekoru Bílý/Dub Flagstaff  Nábytek je dodáván v demontu    Parametry:    police 149/30/23cm   V jednoduchosti...

Moderní police Nathan
Dodáváme v dekoru Bílý/Dub Flagstaff 
Nábytek je dodáván v demontu 

 
Parametry: 
 
police 149/30/23cm
 
V jednoduchosti je síla, souhlasíte? Nathan bude skvělým doplňkem ve vašem obýváku. Tato obývací stěna navíc nenaruší váš rozpočet a zapadne i do menšího prostoru. Bílá barva projasní váš pokoj a lehce ji zkombinujete s ostatním vybavením. Jednotlivé elementy můžete uspořádat podle vkusu a prostorových dispozic. Sklenky na víno, rodinné fotografie i mnoho dalšího zde najde své místo. Neváhejte a udělejte si radost ještě dnes!
 
Velmi moderní obývací stěna, která zaujme především svým designem a kvalitou zpracování. Obývací stěnu Nathan si můžete ustavit jako na fotografii nebo si jednotlivé kusy nábytku ustavit jinak a vytvořit si tak obývací pokoj snů. 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
 
Velmi oblíbený produkt Police Nathan Bílý/Dub Flagstaff lze nakoupit právě teď tady u nás v populární sekci obývací pokoj! Získejte akční zboží ve zmíněné kategorii za super cenu. Populární dodavatel IMS vám může poskytnout kvalitní produkty. Však to vidíte sami.

Tento vynikající produkt Police Nathan Bílý/Dub Flagstaff od předního výrobce IMS snadno můžete najít zrovna dneska za výhodnou cenu! V akci za 1 069 Kč.