Závěsný regál Nathan Bílý/Dub Flagstaff

Moderní regál Nahen Dodáváme v dekoru Bílý/Dub Flagstaff  Nábytek je dodáván v demontu    Parametry:   35/131/25cm     V jednoduchosti je... více informací »
Závěsný regál Nathan  Bílý/Dub Flagstaff
Značka: IMS
1 497 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní regál Nahen Dodáváme v dekoru Bílý/Dub Flagstaff  Nábytek je dodáván v demontu    Parametry:   35/131/25cm     V jednoduchosti je...

Moderní regál Nahen
Dodáváme v dekoru Bílý/Dub Flagstaff 
Nábytek je dodáván v demontu 

 
Parametry: 
 35/131/25cm
 
 
V jednoduchosti je síla, souhlasíte? Nathan bude skvělým doplňkem ve vašem obýváku. Tato obývací stěna navíc nenaruší váš rozpočet a zapadne i do menšího prostoru. Bílá barva projasní váš pokoj a lehce ji zkombinujete s ostatním vybavením. Jednotlivé elementy můžete uspořádat podle vkusu a prostorových dispozic. Sklenky na víno, rodinné fotografie i mnoho dalšího zde najde své místo. Neváhejte a udělejte si radost ještě dnes!
 
Velmi moderní obývací stěna, která zaujme především svým designem a kvalitou zpracování. Obývací stěnu Nathan si můžete ustavit jako na fotografii nebo si jednotlivé kusy nábytku ustavit jinak a vytvořit si tak obývací pokoj snů. 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
 
Tento neodolatelný produkt můžete nakoupit snadno tu na našem webu zařazený v kategorii obývací pokoj! Nyní můžete najít další zboží z této známé kategorie za skvělou cenu! U zákazníků oblíbená značka IMS vám nabízí skvělý sortiment. To není všechno, máme toho více! Máme v nabídce také další skvělé kousky od dodavatele IMS. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Závěsný regál Nathan Bílý/Dub Flagstaff od přední společnosti IMS lze koupit tady se slevou. Aktuálně výhodně za 1 497 Kč.