Luxusní box spring postel Diana 180×200, šedá Malmo

  Moderní box spring postel Diana  Postel je dodávána včetně matrací  Luxusní provedení v kombinaci s masivním dubovým dřevem  Topper... více informací »
Luxusní box spring postel Diana 180x200
Značka: WSL
34 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Diana  Postel je dodávána včetně matrací  Luxusní provedení v kombinaci s masivním dubovým dřevem  Topper...

 

Moderní box spring postel Diana 
Postel je dodávána včetně matrací 
Luxusní provedení v kombinaci s masivním dubovým dřevem 
Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
188x214x114cm 
Ložná plocha: 180x200cm
 

Tento nejprodávanější výrobek Luxusní box spring postel Diana 180x200, šedá Malmo od předního výrobce WSL můžete dostat v naší aktuální nabídce za výhodné peníze! Na našich stránkách za 34 999 Kč.