Luxusní box spring postel Form 140×200, modrá Kronos

  Moderní box spring postel Form  Postel v kvalitní žinilkové látce Kronos  Kronos je plyšová látka, příjemná a měkká na dotek. Je odolná... více informací »
Luxusní box spring postel Form 140x200
Značka: WSL
27 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Form  Postel v kvalitní žinilkové látce Kronos  Kronos je plyšová látka, příjemná a měkká na dotek. Je odolná...

 

Moderní box spring postel Form 
Postel v kvalitní žinilkové látce Kronos 
Kronos je plyšová látka, příjemná a měkká na dotek. Je odolná proti žmolkování a vyznačuje se vysokou světlostálostí
Postel je dodávána včetně matrací 
Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
149x222x111cm 
Ložná plocha: 140x200cm
 
Oblíbený a kvalitní kousek lze koupit bez obtíží tady na stránkách zařazený v rubrice 140x200cm! Připravili jsme kvalitní zboží z této známé kategorie za nejlepší ceny!

Tento levný produkt Luxusní box spring postel Form 140x200, modrá Kronos od odblíbeného výrobce WSL dostanete ještě dnes extra výhodně! Momentálně v akci za 27 999 Kč.