Luxusní box spring postel Esko 180×200 + LED, šedá Monolith

  Moderní box spring postel Esko  Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta... více informací »
Luxusní box spring postel Esko 180x200 + LED
Značka: WSL
45 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Esko  Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta...

 

Moderní box spring postel Esko 
Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Postel je dodávána včetně matrací 
Součástí je LED podsvícení 
Luxusní provedení v kombinaci s masivním dubovým dřevem 
Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
180x207x128cm 
Ložná plocha: 180x200cm
Velmi oblíbený produkt Luxusní box spring postel Esko můžete dostat také tady a teď na našich stránkách v populární rubrice boxsprings postele! Najděte si akční kusy ve zmíněné sekci za super cenu!

Oblíbený výrobek Luxusní box spring postel Esko 180x200 + LED, šedá Monolith od výrobce se zárukou kvality WSL snadno můžete pořídit právě teď v nabídce za parádní cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 45 999 Kč.