BRESCIA dvířka na myčku ZM57/45 fialová

Dvířka na myčku 45cm  Dvířko pro myčku s viditelným panelem (57x45cm)  Dvířka ICA lesk: růžová, pistáciová, azurová, fialová, grafitová,... více informací »
BRESCIA dvířka na myčku ZM57/45 fialová
Značka: EXT
1 149 Kč
Ověřit dostupnost
Dvířka na myčku 45cm  Dvířko pro myčku s viditelným panelem (57x45cm)  Dvířka ICA lesk: růžová, pistáciová, azurová, fialová, grafitová,...

Dvířka na myčku 45cm  Dvířko pro myčku s viditelným panelem (57x45cm)  Dvířka ICA lesk: růžová, pistáciová, azurová, fialová, grafitová, žlutá nebo bordeaux   Dodáváme v demontu    Kvalitní produkt můžete dostat právě teď na našich stránkách v kategorii uncategorized! Připravili jsme ještě další zboží z této známé kategorie za super ceny! To není všechno, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky značky . Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka pro své zákazníky nabízí prvotřídní sortiment. Přesvědčte se sami.

Vysoce kvalitní kus BRESCIA dvířka na myčku ZM57/45 fialová od výrobce EXT najdete v naší aktuální nabídce trvale výhodně. Cena od 1 149 Kč.