BRESCIA dvířka na myčku ZM57/45 pistáciová

Dvířka na myčku 45cm  Dvířko pro myčku s viditelným panelem (57x45cm)  Dvířka ICA lesk: růžová, pistáciová, azurová, fialová, grafitová,... více informací »
BRESCIA dvířka na myčku ZM57/45 pistáciová
Značka: EXT
1 149 Kč
Ověřit dostupnost
Dvířka na myčku 45cm  Dvířko pro myčku s viditelným panelem (57x45cm)  Dvířka ICA lesk: růžová, pistáciová, azurová, fialová, grafitová,...

Dvířka na myčku 45cm  Dvířko pro myčku s viditelným panelem (57x45cm)  Dvířka ICA lesk: růžová, pistáciová, azurová, fialová, grafitová, žlutá nebo bordeaux   Dodáváme v demontu    Tento kvalitní a levný produkt BRESCIA dvířka na myčku ZM57/45 lze zakoupit aktuálně na našem webu v populární rubrice uncategorized! Nyní získáte ještě jiné produkty z této rubriky za extra cenu! U zákazníků oblíbená značka prodává velmi kvalitní sortiment Přesvědčte se sami. To však není všechno, u nás vám nabízíme více. U nás najdete další kvalitní produkty od výrobce . Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný produkt BRESCIA dvířka na myčku ZM57/45 pistáciová od značky EXT je k získání v naší nabídce opravdu výhodně! Aktuálně v akci od 1 149 Kč.