BRESCIA dvířka na myčku ZM57/60 pistáciová

Dvířka na myčku 60cm  Dvířko pro myčku s viditelným panelem (57x60cm)  Dvířka ICA lesk: růžová, pistáciová, azurová, fialová, grafitová,... více informací »
BRESCIA dvířka na myčku ZM57/60 pistáciová
Značka: EXT
1 149 Kč
Ověřit dostupnost
Dvířka na myčku 60cm  Dvířko pro myčku s viditelným panelem (57x60cm)  Dvířka ICA lesk: růžová, pistáciová, azurová, fialová, grafitová,...

Dvířka na myčku 60cm  Dvířko pro myčku s viditelným panelem (57x60cm)  Dvířka ICA lesk: růžová, pistáciová, azurová, fialová, grafitová, žlutá nebo bordeaux    Dodáváme v demontu   Tento kvalitní a levný kousek BRESCIA dvířka na myčku ZM57/60 jde sehnat aktuálně tady na našich stránkách v rubrice uncategorized. Připravili jsme ještě ostatní kousky z této oblíbené sekce za mimořádně nízkou cenu. Třeba hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od dodavatele . Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt BRESCIA dvířka na myčku ZM57/60 pistáciová od naší známé značky EXT jednoduše najdete tady a teď právě za výborné peníze. Ceny od 1 149 Kč.