BRESCIA dvířka na myčku ZM57/60 žlutá

Dvířka na myčku 60cm  Dvířko pro myčku s viditelným panelem (57x60cm)  Dvířka ICA lesk: růžová, pistáciová, azurová, fialová, grafitová,... více informací »
BRESCIA dvířka na myčku ZM57/60 žlutá
Značka: EXT
1 149 Kč
Ověřit dostupnost
Dvířka na myčku 60cm  Dvířko pro myčku s viditelným panelem (57x60cm)  Dvířka ICA lesk: růžová, pistáciová, azurová, fialová, grafitová,...

Dvířka na myčku 60cm  Dvířko pro myčku s viditelným panelem (57x60cm)  Dvířka ICA lesk: růžová, pistáciová, azurová, fialová, grafitová, žlutá nebo bordeaux    Dodáváme v demontu    Povedený kus BRESCIA dvířka na myčku ZM57/60 žlutá máte možnost nakoupit pohodlně tady na našich stránkách umístěný v kategorii uncategorized. Připravili jsme zlevněné kusy z této populární sekce za nejnižší cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce totiž najdete více produktů značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka pro své zákazníky dodává skvělé výrobky.

Akční a ve slevě produkt BRESCIA dvířka na myčku ZM57/60 žlutá od výrobce s dlouholetou historií EXT máte možnost nakoupit bezpečně online za báječnou cenu. Cena již od 1 149 Kč.