Čalouněná postel Vesemir 180x200cm

Moderní čalouněná postel Rošt je součástí postele Velký úložný prostor  Potah v potahu Riviera RIVIERA - Tato potahová látka je velmi pevná a... více informací »
Čalouněná postel Vesemir 180x200cm
Značka: LWM
11 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní čalouněná postel Rošt je součástí postele Velký úložný prostor  Potah v potahu Riviera RIVIERA - Tato potahová látka je velmi pevná a...

Moderní čalouněná postel
Rošt je součástí postele
Velký úložný prostor 
Potah v potahu Riviera
RIVIERA – Tato potahová látka je velmi pevná a trvanlivá a zároveň měkká a příjemná na dotek. Má jemnou, sametovou, téměř neviditelnou strukturu a odstíny s vlasy.

Oděruodolnost: 100.000 Martindale
 
Složení: 100% PES

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
195x100x218cm

 
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem a matracemi.  Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.
Diskontní produkt Čalouněná postel Vesemir 180x200cm jde koupit teď tu na našem webu ve známé kategorii postele čalouněné! Vyhledejte si ještě jiné produkty z této sekce na pár kliknutí!

Zcela unikátní kousek Čalouněná postel Vesemir 180x200cm od společnosti se zárukou kvality LWM jednoduše můžete získat v naší internetové nabídce výhodně! Cenově vychází na 11 999 Kč.