Pohovka Lier červená

Lier je elegantní pohovka Jádro je vyplněno kvalitní PUR pěnou pro pohodlné sezení Potaženo eko kůží Soft 10 3-pohovka je rozkládací Nožky jsou... více informací »
Pohovka Lier červená
Značka: GIB
11 999 Kč
Ověřit dostupnost
Lier je elegantní pohovka Jádro je vyplněno kvalitní PUR pěnou pro pohodlné sezení Potaženo eko kůží Soft 10 3-pohovka je rozkládací Nožky jsou...

Lier je elegantní pohovka
Jádro je vyplněno kvalitní PUR pěnou pro pohodlné sezení
Potaženo eko kůží Soft 10
3-pohovka je rozkládací
Nožky jsou kovové
Využijte výhodného nákupu za akční cenu

Parametry  
Pohovka: 200x85x100cm 
Spaní: 200x140cm
 
POHOVKA LIER
Máte rádi originalitu a nápaditost? Rádi jste středem pozornosti? Středem pozornosti bude i vaše nová pohovka Lier! Její geometrické tvary doplňuje efektní oblý kovový rám. Pohovka Lier je rozkládací a poslouží vám tak stejně dobře i v noci. Buďte sví, buďte IN, Lier je zde pro vás!
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.  Unikátní a oblíbený produkt lze zakoupit bezstarostně tady na našich stránkách umístěný v rubrice pohovky – 3 sedáky! Nyní získáte ještě jiné produkty z naší kategorie za rozumné peníze! To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce více skvělých kousků od dodavatele GIB. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka GIB dlouhodobě dodává top zboží.

Tento diskontní kousek Pohovka Lier červená s osvědčenou značkou GIB seženete na našich stránkách nyní až neuvěřitelně levně. Levně za cenu 11 999 Kč.