Závěsná police Cirila Dub Samdal/Bílý mat

Moderní police Cirila Dodáváme v dekoru Dub Samdal/Bílá Nábytek je dodáván v demontu  zatížení police - 5 kg max   Parametry:  šířka x... více informací »
Závěsná police Cirila Dub Samdal/Bílý mat
Značka: IMS
2 353 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní police Cirila Dodáváme v dekoru Dub Samdal/Bílá Nábytek je dodáván v demontu  zatížení police - 5 kg max   Parametry:  šířka x...

Moderní police Cirila
Dodáváme v dekoru Dub Samdal/Bílá
Nábytek je dodáván v demontu 
zatížení police – 5 kg max

 
Parametry: 
šířka x výška x hloubka
police 160x28x22cm
 
V jednoduchosti je síla, souhlasíte? Cirila bude skvělým doplňkem ve vašem obýváku. Tato obývací stěna navíc nenaruší váš rozpočet a zapadne i do menšího prostoru. Bílá barva projasní váš pokoj a lehce ji zkombinujete s ostatním vybavením. Jednotlivé elementy můžete uspořádat podle vkusu a prostorových dispozic. Sklenky na víno, rodinné fotografie i mnoho dalšího zde najde své místo. Neváhejte a udělejte si radost ještě dnes!
 
Velmi moderní obývací stěna, která zaujme především svým designem a kvalitou zpracování. Obývací stěnu Cirila si můžete ustavit jako na fotografii nebo si jednotlivé kusy nábytku ustavit jinak a vytvořit si tak obývací pokoj snů. 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
 
 
 
Zlevněný výrobek máte možnost nakoupit právě u nás v oblíbené sekci obývací pokoj. Nyní získáte ještě podobné produkty z této oblíbené rubriky ve slevě! To ale není všechno, náš sortiment je široký! Podívejte se také na další skvělé produkty značky IMS. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tento výrobce IMS může nabídnout top výrobky.

Tento vynikající produkt Závěsná police Cirila Dub Samdal/Bílý mat od značky s dlouholetou historií IMS můžete pořídit bezpečně online ve výprodejové akci! Momentálně v akci za 2 353 Kč.