Čtyřdveřová šatní skříň se zrcadly melody – dub zlatý/černý mramor

Šatní skříň Melody se pyšní originálním designem, který se nese v přírodním duchu a je oživen o moderní prvky, které... více informací »
Čtyřdveřová šatní skříň se zrcadly melody - dub zlatý/černý mramor
Značka: LB
20 288 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Šatní skříň Melody se pyšní originálním designem, který se nese v přírodním duchu a je oživen o moderní prvky, které věrně imitují černý mramor. Dekor dřeva je dub zlatý, u kterého lze krásně vidět kresbu dřeva. Skříň je stylovým kouskem a hodí se tak do interiéru, který se nese v moderním duchu. Kromě vizuální stránky potěší i po praktické stránce.

 

Obě prostřední dveře disponují zrcadly, u kterých můžete zkontrolovat každý den, jak vám to sluší a zároveň poslouží k optickému zvětšení místnosti. Skříň poskytuje úložný prostor, který je členěn do dvou zásuvek na kuličkových pojezdech, do kterých můžete uložit například spodní prádlo. Za levými i pravými dvířky jsou čtyři police, které můžete využít na skládané oblečení. Prostřední dvířka za sebou skrývají šatní tyč s policí. Úchytky jsou kovové v černé barvě.

 

Materiál po výrobu skříně je lamino a MDF, které je nenáročné na údržbu, jelikož jeho povrch stačí přetřít vlhčeným hadříkem. Mezi další pozitiva lamina patří…