Luxusní box spring postel Delta 180×200, šedá Monolith

Moderní box spring postel Delta Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta... více informací »
Luxusní box spring postel Delta 180x200
Značka: WSL
40 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní box spring postel Delta Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta...

Moderní box spring postel Delta
Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Postel je dodávána včetně matrací
Luxusní provedení v kombinaci s masivním dubovým dřevem 
Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit
Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 
Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.
 
ROZMĚRY: 
194x209x116cm 
Ložná plocha: 180x200cm

 
Kvalitní a velmi žádaný produkt Luxusní box spring postel Delta 180×200, šedá Monolith dostanete rovněž na stránkách ve známé kategorii boxsprings postele! Máme pro vás podobné produkty ve zmiňované rubrice snadno online! Tato vyjímečná značka WSL dlouhodobě prodává vysoce kvalitní výrobky Vždyť to vidíte sami. Máme toho více, u nás najdete další skvělé zboží od výrobce WSL. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený výrobek Luxusní box spring postel Delta 180x200, šedá Monolith od výrobce se skvělou pověstí WSL lze nakoupit tady teď za rozumné peníze! Nyní pořídíte za super cenu 40 999 Kč.