Luxusní box spring postel Delta 160×200, šedá Monolith

Moderní box spring postel Delta Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta... více informací »
Luxusní box spring postel Delta 160x200
Značka: WSL
37 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní box spring postel Delta Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta...

Moderní box spring postel Delta
Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Postel je dodávána včetně matrací
Luxusní provedení v kombinaci s masivním dubovým dřevem 
Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit
Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 
Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.
 
ROZMĚRY: 
174x209x116cm 
Ložná plocha: 180x200cm

  Exkluzivní produkt Luxusní box spring postel Delta 160×200, šedá Monolith je k sehnání v pohodě tady na našich stránkách v oblíbené sekci boxsprings postele! Nyní můžete najít zcela nové produkty ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu. To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na další vybrané kousky od dodavatele WSL. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný kus Luxusní box spring postel Delta 160x200, šedá Monolith pocházející od značky WSL snadno najdete momentálně na našich stránkách trvale výhodně! Aktuálně výhodně za 37 999 Kč.