Designová rohová sedačka Tiscali, černá Savana Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Tiscali  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii ... více informací »
Designová rohová sedačka Tiscali
Značka: ELT
31 799 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Tiscali  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii ...

  Moderní a kvalitní sedací souprava Tiscali  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii  Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus  Sedačka v potahu režná látka Savana  Sedačka není rozkládací  Dokoupením a přisunutím taburetu Tiscali je možné zajistit plochu pro spaní 215x140cm  Polohovatelné hlavové opěrky  Funkce posouvání zádových opěrek pro ideální hloubku sezení  Taburet není součástí, lze dokoupit    Rozměry: (délka x šířka x výška) 
265x175x77-98cm 
Plocha po rozložení: nerozkládací (dokoupením taburetu lze vytvořit plochu pro spaní 215x140cm) 
Úložný prostor: není     
Levný produkt můžete dostat rovněž tu na stránkách v populární sekci obývací pokoj. Nyní si můžete koupit zlevněné výrobky z této populární rubriky jednoduše online!
Tento skvělý produkt máte možnost koupit v pohodě u nás v populární sekci obývací pokoj! Nyní najdete jiné výrobky z této oblíbené rubriky ve výhodné akci!

Tento designový výrobek Designová rohová sedačka Tiscali, černá Savana Roh: Orientace rohu Levý roh od naší známé značky ELT pořídíte bezpečně online za nejnižší cenu! V akci za 31 799 Kč.