Designová rohová sedačka Tiscali, hnědá žinilka Dora Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Tiscali  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii ... více informací »
Designová rohová sedačka Tiscali
Značka: ELT
32 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Tiscali  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii ...

  Moderní a kvalitní sedací souprava Tiscali  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii  Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus  Sedačka v potahu žinilka Dora  Sedačka není rozkládací  Dokoupením a přisunutím taburetu Tiscali je možné zajistit plochu pro spaní 215x140cm  Polohovatelné hlavové opěrky  Funkce posouvání zádových opěrek pro ideální hloubku sezení  Taburet není součástí, lze dokoupit    Rozměry: (délka x šířka x výška) 
265x175x77-98cm 
Plocha po rozložení: nerozkládací (dokoupením taburetu lze vytvořit plochu pro spaní 215x140cm) 
Úložný prostor: není     
Tento velmi oblíbený výrobek můžete sehnat teď tady na stránkách v oblíbené kategorii obývací pokoj. Máme pro vás zcela nové kousky ze zmíněné kategorie za mimořádně nízkou cenu!

Velmi prodávaný kus Designová rohová sedačka Tiscali, hnědá žinilka Dora Roh: Orientace rohu Levý roh originál od značky ELT máte možnost koupit na našich stránkách teď se slevou! V akci za 32 999 Kč.