Designová rohová sedačka Tiscali, modrá žinilka Soro Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Tiscali  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní... více informací »
Designová rohová sedačka Tiscali
Značka: ELT
31 799 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Tiscali  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní...

  Moderní a kvalitní sedací souprava Tiscali  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii  Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus  Sedačka v potahu žinilka Soro  Sedačka není rozkládací  Dokoupením a přisunutím taburetu Tiscali je možné zajistit plochu pro spaní 215x140cm  Polohovatelné hlavové opěrky  Funkce posouvání zádových opěrek pro ideální hloubku sezení  Taburet není součástí, lze dokoupit    Rozměry: (délka x šířka x výška) 
265x175x77-98cm 
Plocha po rozložení: nerozkládací (dokoupením taburetu lze vytvořit plochu pro spaní 215x140cm) 
Úložný prostor: není      Zcela unikátní výrobek Designová rohová sedačka Tiscali, modrá žinilka Soro Roh: Orientace máte možnost získat snadno na stránkách ve známé kategorii obývací pokoj. Máme pro vás ještě ostatní produkty z této známé kategorie za výhodnou cenu! U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků od dodavatele ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Zcela unikátní produkt Designová rohová sedačka Tiscali, modrá žinilka Soro Roh: Orientace rohu Levý roh od značky s dlouholetou historií ELT máte možnost nakoupit v naší internetové nabídce za mimořádně nízkou cenu! Nabídka již od 31 799 Kč.