Designová rohová sedačka Tiscali, šedá pytlovina Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Tiscali  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii ... více informací »
Designová rohová sedačka Tiscali
Značka: ELT
32 699 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Tiscali  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii ...

  Moderní a kvalitní sedací souprava Tiscali  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii  Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus  Sedačka v potahu pytlovina Berlin  Sedačka není rozkládací  Dokoupením a přisunutím taburetu Tiscali je možné zajistit plochu pro spaní 215x140cm  Polohovatelné hlavové opěrky  Funkce posouvání zádových opěrek pro ideální hloubku sezení  Taburet není součástí, lze dokoupit    Rozměry: (délka x šířka x výška) 
265x175x77-98cm 
Plocha po rozložení: nerozkládací (dokoupením taburetu lze vytvořit plochu pro spaní 215x140cm) 
Úložný prostor: není      Tento žádaný produkt jde získat rovněž na našem webu v populární sekci obývací pokoj. Nyní si můžete vybrat ještě podobné produkty z naší rubriky ve výhodné akci! Tento vyjímečný výrobce ELT vám může poskytnout vysoce kvalitní sortiment Nabídka platí do vyprodání zásob!

Designový produkt Designová rohová sedačka Tiscali, šedá pytlovina Roh: Orientace rohu Levý roh od populární značky ELT můžete získat zde za příznivou cenu. Ceny již od 32 699 Kč.