Designová rohová sedačka Tiscali, šedá žinilka Monolith Roh: Orientace rohu Pravý roh

Moderní a kvalitní sedací souprava Tiscali  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii ... více informací »
Designová rohová sedačka Tiscali
Značka: ELT
32 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní a kvalitní sedací souprava Tiscali  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii ...

Moderní a kvalitní sedací souprava Tiscali  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii  Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus  Sedačka v potahu žinilka Monolith  Sedačka není rozkládací  Dokoupením a přisunutím taburetu Tiscali je možné zajistit plochu pro spaní 215x140cm  Polohovatelné hlavové opěrky  Funkce posouvání zádových opěrek pro ideální hloubku sezení  Taburet není součástí, lze dokoupit    Rozměry: (délka x šířka x výška) 
265x175x77-98cm 
Plocha po rozložení: nerozkládací (dokoupením taburetu lze vytvořit plochu pro spaní 215x140cm) 
Úložný prostor: není 
Vysoce kvalitní kousek můžete pořídit bezprostředně na našich stránkách v populární kategorii obývací pokoj! Nyní můžete získat jiné produkty z naší kategorie ve slevě! Tento diskontní produkt Designová rohová sedačka Tiscali, šedá žinilka Monolith Roh: Orientace rohu Pravý roh naleznete rovněž tu na našich stránkách v populární kategorii obývací pokoj! Máme pro vás akční kusy z této populární sekce za příznivou cenu!

Tento designový produkt Designová rohová sedačka Tiscali, šedá žinilka Monolith Roh: Orientace rohu Pravý roh od skvělého výrobce ELT je k dispozici na našich stránkách teď právě za výhodné peníze! Nyní za 32 999 Kč.