Designová rohová sedačka Tiscali, žlutá žinilka Omega Roh: Orientace rohu Levý roh

Moderní a kvalitní sedací souprava Tiscali  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii ... více informací »
Designová rohová sedačka Tiscali
Značka: ELT
32 699 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní a kvalitní sedací souprava Tiscali  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii ...

Moderní a kvalitní sedací souprava Tiscali  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii  Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus  Sedačka v potahu žinilka Omega  Sedačka není rozkládací  Dokoupením a přisunutím taburetu Tiscali je možné zajistit plochu pro spaní 215x140cm  Polohovatelné hlavové opěrky  Funkce posouvání zádových opěrek pro ideální hloubku sezení  Taburet není součástí, lze dokoupit    Rozměry: (délka x šířka x výška) 
265x175x77-98cm 
Plocha po rozložení: nerozkládací (dokoupením taburetu lze vytvořit plochu pro spaní 215x140cm) 
Úložný prostor: není Kvalitní a žádaný kus Designová rohová sedačka Tiscali, žlutá žinilka Omega Roh: Orientace rohu Levý roh můžete sehnat bez obtíží tu na našich stránkách v oblíbené sekci obývací pokoj. Získejte parádní výrobky z této známé kategorie snadno online.
Zcela unikátní produkt seženete mimo jiné na webu umístěný v kategorii obývací pokoj! Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této oblíbené kategorie za skvělou cenu!

Tento designový kousek Designová rohová sedačka Tiscali, žlutá žinilka Omega Roh: Orientace rohu Levý roh od značky se zárukou kvality ELT můžete sehnat tady v akci. Nyní nakoupíte za 32 699 Kč.