Dětská matrace 120x60cm

Kvalitní dětská matrace do postýlek s vyjímatenou latexovou částí - lehací plocha 120 x 60 cm Oboustranná matrace s antibakteriálními účinky... více informací »
Dětská matrace 120x60cm
Značka: PIN
3 599 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní dětská matrace do postýlek s vyjímatenou latexovou částí - lehací plocha 120 x 60 cm Oboustranná matrace s antibakteriálními účinky...

Kvalitní dětská matrace do postýlek s vyjímatenou latexovou částí – lehací plocha 120 x 60 cm

Oboustranná matrace s antibakteriálními účinky – zabraňující rozvoji roztočů, alergenů a plísní.
Zpevněné hrany na podélných stranách matrace zajišťují potřebnou bezpečnost dětí při nášlapu.
Moderní design, matrace je doplněna horizontálními a vertikálními vzdušnými kanály, které umožňují cirkulaci vzduchu a zaručují zdravý spánek dítěte.

Materiál

Matrace je vyrobena z velmi kvalitní polyuretanové pěny s kombinací z přírodního latexu.
Matracový potah – načechraná náplň z dutých polyesterových vláken. Měkký, kvalitní bavlněný jersey umožňuje vynikající cirkulaci vzduchu a zabraňuje tím nezdravému hromadění tepla.
Matracový potah je snímatelný a lze ho prát na 60°C. Je opatřen certifikací podle NIH a OKO Tex Standard.
Latexová vložka uprostřed matrace je vyjímatelná. Je navržena tak, aby mohla být srolována. Při teplotě -15°C po několika hodinách dojde ke zmrazení 40% roztočů, při teplotě – 25°C po několika hodinách roztoči zahynou. Nízká teplota brání vývoji mikroorganismů a virů, které mohou šířit různé infekce a nemoci.Velmi žádaný výrobek jde nakoupit již dnes tady na webu umístěný v kategorii matrace. Vyhledejte si unikátní zboží ve zmiňované sekci za super cenu. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce také další kvalitní zboží od dodavatele PIN. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Nový kus Dětská matrace 120x60cm s osvědčenou značkou PIN je k dostání tady a teď právě za nejnižší cenu! Stojí teď u nás 3 599 Kč.