Dětská patrová postel trendy 90x200cm s komodou – dub zlatý/bílá/modrá

Možná právě vy bydlíte v bytě, kde jsou sice malé místnosti, ale i přesto chcete zařídit svým dětem vysněný pokojík.... více informací »
Dětská patrová postel trendy 90x200cm s komodou - dub zlatý/bílá/modrá
Značka: LB
26 599 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Možná právě vy bydlíte v bytě, kde jsou sice malé místnosti, ale i přesto chcete zařídit svým dětem vysněný pokojík. Efektivním řešením je postel Trendy, se kterou zařídíte dětský pokoj nanejvýš prakticky a funkčně. Postel má v patře lůžko o ložné ploše 90x200cm, které je zabezpečeno kovovou zábranou v černé barvě a je umístěno na pravé straně. Z levé strany jsou schůdky, široké 44,4cm, které slouží k výstupu a jejich maximální zatížení je 100kg. Poslední dva schůdky jsou rafinovaně zhotoveny jako zásuvky (44×20,7cm) na uložení věcí. Součástí horního lůžka je rošt, nikoli matrace. Doporučená výška matrace je 18cm. Při použití matrace o této výšce je výška lůžka 164cm. Zatížení horního lůžka může být až 80kg.

 

Pod horním lůžkem najdete dětskou postel o ložné ploše 90x200cm, která je dodávána s roštem, ale bez matrace. Při použití matrace o výšce 18cm, je výška sedu/lehu 45cm. Vedle postele můžete umístit komodu, která má tři zásuvky na kuličkovém vedení a poskytne tak úložný…