Dětská postel s roštem margaret 90x200cm – alabastr/mintová

Rádi při výletech zavítáte na návštěvu historických památek? Možná jste právě tam propadli kouzlu zámeckého nábytku,... více informací »
Dětská postel s roštem margaret 90x200cm - alabastr/mintová
Značka: LB
9 753 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Rádi při výletech zavítáte na návštěvu historických památek? Možná jste právě tam propadli kouzlu zámeckého nábytku, který je charakteristický elegancí, noblesou a luxusním zdobením. Pokud jste někdy snili o tom, že si nábytek v zámeckém stylu pořídíte k vám domů, nyní máte příležitost. V dětské posteli Margaret si budou děti připadat jako moderní šlechtici. Na postel je použita krémová barva ve spojení s krásným čalouněním v mintové barvě. Vysoké čalouněné čelo je dominantním rysem postele a je zdobeno prošíváním a knoflíky. Nechybí výrazné zdobení v podobě květin. O čelo se může dítě pohodlně opřít při čtení knih, sledování televize nebo procházení sociálních sítí. Čelo zajišťuje pohodlnou opěru zad.

 

Postel stojí na zajímavě tvarovaných nožkách, které jsou důležité z hlediska odvětrávání matrace a zároveň zajišťují snadný přístup při uklízení. Ložná plocha postele je 90x200cm. Součástí postele je rošt, nikoli matrace. Při použití matrace o výšce 18cm je výška sedu/lehu…