Dětská postel se zásuvkami 90x200cm sailor – bílá

S létem přichází teplé dny a v mnohých lidech se probouzí chuť cestovat k moři, přičemž léto a s ním spojenou dovolenou u... více informací »
Dětská postel se zásuvkami 90x200cm sailor - bílá
Značka: LB
9 613 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

S létem přichází teplé dny a v mnohých lidech se probouzí chuť cestovat k moři, přičemž léto a s ním spojenou dovolenou u moře by si většina z nás chtěla užívat co nejdéle. Avšak u nás se výlety k moři týkají spíše prázdnin, které vždy utečou jako voda a než se nadějeme jsme zpátky v práci nebo ve škole. Postel Sailor v námořnickém stylu vám umožní si přiblížit dovolenkovou atmosféru po celý rok.

 

Klíčovou roli hraje bílá barva, která se vyznačuje jednoduchostí a čistotou. V kombinaci s bílou barvou krásně vyniknou další odstíny nábytku či dekorací, které máte v místnosti. Úchytky jsou v kovu bronzové barvy se vzorem kotvy. Postel má čalouněnou bočnici béžové barvy, která poslouží k pohodlnému opření.

 

Úložné prostory jsou v současnosti nepostradatelné, proto jsou i součástí postele s to v podobě dvou zásuvek na kuličkových pojezdech. Ložná plocha postele je 90x200cm a její součástí je rošt. Matraci je potřeba dokoupit ve velikosti 90x200cm. Námi doporučené matrace…