Dětská postel se zásuvkami a čalouněním juliet 80x190cm – bílá

Rustikální nábytek již dávno nepatří jen do starších interiérů. V minulosti bylo jediným materiálem pro jeho výrobu masivní... více informací »
Dětská postel se zásuvkami a čalouněním juliet 80x190cm - bílá
Značka: LB
11 508 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Rustikální nábytek již dávno nepatří jen do starších interiérů. V minulosti bylo jediným materiálem pro jeho výrobu masivní dřevo, které je ovšem cenově náročnější. Aby byl rustikální nábytek přístupný pro všechny jeho příznivce, začal se vyrábět i z lamina. Právě tímto zástupcem je dětská postel Juliet, která se nese v duchu oblíbeného rustikálního stylu spolu s moderním pojetím. Postel tak nadchne každou romantickou duši, která touží po interiéru zařízeném v elegantním, a přesto jednoduchém konceptu. Postel je v neutrální bílé barvě a je obohacená o čalouněnou bočnici. Po bližším prozkoumání objevíte jemné detaily, které oživují postel.

 

Úložných prostor není nikdy dost, proto postel potěší dvěma zásuvkami, se kterými budete snadno manipulovat díky kuličkovým pojezdům a vkusným úchytkám. Ložná plocha postele je 80x190cm. Postel je dodávána s roštem, nikoli matrací. Doporučené matrace najdete níže v souvisejících produktech. Výška sedu/lehu bez matrace je 35,5cm. Materiál…