Dětská rostoucí postýlka s houpací funkcí cody – dub světlý

Před narozením miminka je potřeba na jeho příchod připravit i váš domov. Přemýšlíte, jaké vybavení pořídíte do pokoje pro... více informací »
Dětská rostoucí postýlka s houpací funkcí cody - dub světlý
Značka: CLK
13 386 Kč14 091 Kč Sleva -5%
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Před narozením miminka je potřeba na jeho příchod připravit i váš domov. Přemýšlíte, jaké vybavení pořídíte do pokoje pro miminko? Pokojík se neobejde bez dětské postýlky, ve které bude dítko trávit velkou část dne. Postýlka Cody je zhotovena v přírodním designu, který velmi věrně imituje dřevo. Díky neutrálnímu vzhledu je vhodná pro holčičku i chlapečka a hodí se do jakkoli barevné místnosti. Postýlka je houpací, díky čemuž se miminku lépe usíná a houpací pohyb je pro miminko také uklidňující. Houpací funkci je v případě potřeby možné uzamknout.

 

Postýlka má pohyblivou bočnici (teleskopické příčky), které se při manipulaci zasouvají do sebe. Vedle ložné části se nachází přebalovací pult o rozměrech cca 75x40cm, který můžete dle preferencí umístit na levou nebo pravou stranu. Pod pultem najdete z tři zásuvky s hladkým dojezdem a z druhé strany je otevřený prostor s policí. Tyto úložné prostory jsou velmi praktické v prvních letech miminka. Do úložných prostor pultu báječně…